רגע של נחת

…רשות הדיבור לכם

 

greenWe are proud clients of Ruti Assouline. We have worked with many translators in the past, but Ruti has done the best job by far. Her work is always accurate and she has the uncanny ability to meet our short deadlines. We highly recommend Ruti to anyone looking for a high-quality translator.

Elie Bennett, COO Lone Star Communications

www.lonestar.co.il – public affairs and media relations consultancies


greenWhen I designed a website for my weaving and textile design studio I wanted it to be bilingual. Ruti was recommended to me to translate my English version into Hebrew. It was a pleasure to work with her as she was professional and the work was done quickly and well. I am happy to recommend her as a Hebrew-English translator.

Michelle Lubash –www.mynool.com


greenרותי יקרה,

במשך מספר שנים אני מעבירה לך כל תרגום שעלי להמציא בשפה האנגלית.

השירות תמיד אדיב, נעים ומקצועי. התרגום מוגש תמיד באופן רהוט, ברור ומסודר.

ניכר עלייך שאת מאוד מקצועית ופרפקציוניסטית.

גם כשנדנדתי לך בלי סוף, עשית וטרחת בשבילי מעל ומעבר וזאת תמיד עם חיוך וסבלנות.

לכל מי שאני מכירה, אני תמיד ממליצה עלייך.

כל טוב,

מירי  כהן, בית וגן תיווך נדל"ן כפר סבא


greenרותי שלומות,

שמחתי לשמוע שאת מחדשת את האתר שלך. כידוע לך, אני נעזר בשירותייך זה שנים רבות (להערכתי, למעלה מ-15 שנה), ואף כי אני מטבעי פדנט לא קטן – עובדה היא שאני מגלה כלפייך נאמנות אין-קץ ואף נהנה מאוד לעבוד עמך.

הנה-כי-כן, אני מעריך מאוד את המיומנות והיסודיות שלך בתרגום מסמכים משפטיים ונוטריוניים, מעברית לאנגלית ולהיפך, ולא פחות מזה – את הנעימות הרבה המלווה דרך-קבע את שירותייך.

מאחל לך שנים רבות של עבודה פורייה עם שמחה בלב.

עו"ד ונוטריון נתן בינדר, נתניה


greenשלום רב,

אנחנו סניף ישראלי של ארגון בינלאומי ומקבלים הרבה חומרים מחו"ל שדורשים תרגום מאנגלית לעברית.

אנחנו עובדים עם רותי אסולין באופן קבוע לאורך כמה שנים ותמיד מרוצים מהעבודה שלה – מקצועית, יעילה ומדויקת, במגוון של מסמכים, ארוכים וקצרים. במקרים דחופים גם יכולנו לסמוך עליה למענה מהיר וטוב.

בברכה,

שרית הניג – יוניסף ישראל

www.unicef.org.il


greenאנו מקבלים מזה מספר שנים שירותי תרגום מגב' רותי אסולין. השירותים הניתנים לנו ע"י רותי הינם מקצועיים, אמינים וניתנים באופן מהיר ואדיב.

ליבוביץ בלום, עורכי-דין, הרצליה